Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Gorila –šlabikár slovenskej politickej ekonómie

11.01.2012 | Gabriel Beer

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.01.2012

Pri tejto príležitosti by som rád vyhlásil tipovaciu súťaž:

Bude do roku 2015 odsúdený aspoň jeden "politik" za podvody, korupciu a bezbrehé rozkrádanie a zrušená aspoň jedna politická strana ako zločinecká organizácia?
Kurz? Navrhnite.....

Ja som optimista. Verím, že bude. Zlo predsa nevíťazí večne!!!

15.01.2012

Pri tejto príležitosti by som rád vyhlásil tipovaciu súťaž:

Bude do roku 2015 odsúdený aspoň jeden "politik" za podvody, korupciu a bezbrehé rozkrádanie a zrušená aspoň jedna politická strana ako zločinecká organizácia?
Kurz? Navrhnite.....

Ja som optimista. Verím, že bude. Zlo predsa nevíťazí večne!!!

16.01.2012 | PaloC

"Dôvodom, prečo mlčali médiá, boli ich skúsenosti s fungovaním súdov a obavy, že hlavnými postihnutými by boli najmä redakcie, ktoré by sa rozhodli informácie zverejniť".

Pan Beer, toto je casta, ale slaba vyhovorka. Hlas podobny ficovmu ci afera, co odpisala Dzurindu pred volbami 2010 to dokazuju.

Treba skor rychlo dohnat zameskane, bez ohladu na volby, pretoze inak vznikne PODOZRENIE, ze mlcanie medii bolo a je dosledkom nie strachu, ale osobitnej formy motivacie zo strany akterov Gorily.


Nebyt T. Nicholsona, zrejme by sme si teraz vsetci uzivali kampan plnu slubov o boji proti korupcii, transparentnosti, odbornych nominaciach a pod.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.