Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Interná záležitosť Smeru

14.03.2012 | Marián Leško

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

16.03.2012 | južan

Fico zvíťazil s veľkou prevahou a napriek hlúpym a nesplniteľným komunistickým predvolebným sľubom sa stal absolútnym pánom situácie.Kto si pozrie volebnú mapu Slovenska v roku 2012 ,tak je jednoznačné ,že všetky chudobné regióny a hladové doliny a roviny ho volili na 50-60%.
Fico však zvíťazil najmä vďaka arogancii ,neschopnosti a hlúposti predsedov pravicových strán ,ktorých by sme ťažko mohli nazvať "lídrami " ,lebo nikdy neboli a nie sú schopní - ani teraz po voľbách - sa dohodnúť na zásadných princípoch vládnutia a hádajú sa ako svorka hladných psov....!
Je to smutný pohľad ,ale zdá sa ,že 4 roky možno dlhšie obdobie budeme musieť počúvať a vídavať na televíznych obrazovkách osvedčených bolševikov ako Čaplovič , Maďarič Jahňátek,Richter ale aj ich mladšie klony ako Kaliňák ,insitný ekonóm Kažimír a podobní ,najmä ich hovorca Erik Tomáš ,ktorý by sa so svojim vzhľadom a nepríjemným správaním uplatnil v hocijakom americkom horore....
Jednoducho máme sa načo tešiť /zadlžovanie a rôzne kauzy / a pokiaľ sa sa to neskončí nejakým vojenským konfliktom medzi Ficom a Orbánom na juhu Slovenska ,tak to bude zázrak...Smer trpí nedostatkom skutočných odborníkov a pokiaľ taký servilný a nevýrazný Lajčák bude ministrom zahraničných vecí ,tak sa tu na juhu poriadne zapotíme nielen v lete !

16.03.2012 | neron

práve si predviedol aroganciu a tuposť na ktorú v článku upozornuješ.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.