Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf Prima banky: Nevšímajte si nás

23.07.2012 | Martina Kláseková

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

23.07.2012 | jatomozem

Každý obyvateľ Slovenska, ktorá má rád túto krajinu by mal ignorovať a bojkotovať všetky podnikateľské projekty finančnej skupiny PENTA. A teda aj Prima Gorila banku !!!

23.07.2012 | Filip Glasa

tak to mozes spokojne ignorovat 60% slovenskych tovarov a sluzieb. Po prve samotna Penta ma neuveritelne vela tovarov a sluzieb v skupine. Po druhe Penta nie je jediny "zralok" na Slovensku.

23.07.2012 | Nicollass

Haha tak v tejto banke by som si ucet neotvoril ani keby mi nukali neviem co. A inac nove logo , dizaj sa im naozaj "vydaril". Stale ked idem okolo ich pobocky mam pocit, ze je to bud diskotna predajna alebo bageteria :)))

23.07.2012 | Annnka

Predpokladám, že banka "bankuje". Intuícia napovedá, že po predchodcoch "podedila" klientov. Prevažne z radov samospráv, ich organizácií či verejno - právnych inštitúcii. A tak je možno zase nalepená na daňový systém...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.