Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Horeca novinky

12.09.2012, 11:17 | jh | © 2012 News and Media Holding

 • Tlačiť
 • 0

Nový šéfkuchár v Arcadii. Reštaurácia bratislavského päťhviezdičkového hotela Arcadia má nového šéfkuchára. Je ním Ján Minárik, ktorý patrí k nastupujúcej generácii mladých ambicióznych šéfov kuchýň. Svoju kariéru rozbiehal v Dubaji v Spojených arabských emirátoch v päťhviezdičkovom hoteli. Domáce skúsenosti zbieral v reštaurácii Camouflage, kde vyše troch rokov spolupracoval s Jaroslavom Žídekom a Martinom Korbeličom. Pred príchodom do Arcadie pôsobil ako šéfkuchár v modranskej reštaurácii U richtára. Preferuje kuchyňu vychádzajúcu z kvalitných domácich surovín spracovaných novými spôsobmi a rád pracuje aj s menej známymi surovinami, ktoré sa v súčasnosti dostávajú do popredia v zdravej výžive.

Z Tatry je Elizabeth. Po dvojročnej prestávke, ktorá bola spôsobená rozsiahlou rekonštrukciou, minulý týždeň znovu otvorili trenčiansky hotel Tatra. Ten premenovali po novom na Elizabeth. Hotel sa tak sčasti vrátil k pôvodnému názvu, ktorý bol Erszebet Szalo. Pod ním fungoval od svojho otvorenia v roku 1902 do roku 1921, keď dostal názov Tatra. Hotel má štyri hviezdičky, 62 izieb Superior, 11 de Luxe, päť apartmánov, wellness v štýle rímskych kúpeľov, reštauráciu, kaviareň a nočný bar. Na kongresy, konferencie či spoločenské udalosti bude slúžiť sála pre 180 ľudí a šesť salónikov s kapacitou do 50 ľudí.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 36/2012. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Reštaurácie a hotely

Súvisiace články

Tento štát potrebuje redizajn

Tento štát potrebuje redizajn

Grafický dizajnér Juraj Blaško navrhol jednotnú vizuálnu identitu štátnej správy 6

Sony sa vracia do Nitry

Slováci hltajú antibiotiká

Nové developerské štvrte spomalili

Chceme byť v prvej trojke developerov

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.