Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ficov sen a ideál

07.03.2012 | Marián Leško

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

07.03.2012 | TiborM

pán Leško,
čo keby ste sa začal viac zaoberať svojimi vlastnými úchylkami a zhodnotil by ste svoje vlastné excesy z nedávnej aj dávnejšej histórie namiesto "objednávok" na komentáre. Tak ako z Mečiarom ani z Ficom Vám to zaručene nevydrží do dochodku. Alebo na to Vám ešte nikto nedal objednávku?

08.03.2012 | tono.hajduk

mali by tu ten stlpcek nafuknut, ked je 20 stran, tak sa na blogovacej titel liste neujde pre nejaky "toto nevol" blog(k) flek ;) kazdemu priaznivcovi a mascopovedalovi.. toto je najvaecsia zabava, za uplynule roky, ked bude o 6m vo volbach 45 stran, yuchuu to bude shoooouuu :)

08.03.2012 | Ratataplán

...žiadna sláva, žiadny rozumovo vyspelý názor, plané nič.
článok o ničom.
nedá sa ani komentovať.
Milostné duševné piesne pre sólové zmiešané pocity.

08.03.2012 | xpeeter

Pán Leško, kedy sa ospravedlníte za to, ako ste manipulovali verejnosťou pred voľbami v 1998 ? Aj kvôli ľuďom ako vy, Slovensko prišlo o majetok za stovky miliard korún. Klamali ste verejnosť, podvádzali, zavádzali, špinili. Zastupovali ste záujmy zahraničného kapitálu a imperialistov, ktorí vykorisťujú domáce obyvateľstvo za žobrácke mzdy. Kedy sa ospravedlníte za svoje lži, ktorými ste pomáhali získať moc vlastizradcom, zlodejom a zapredancom, ktorí nikdy nepracovali pre občanov Slovenska ?

08.03.2012 | Pontosan

Leško sa nemá za čo ospravedlňovať. Slovensko prišlo o majetok za stovky miliárd korún práve pred rokom 1998 za vlády Vladimíra Mečiara. Ten ho rozdal slovenskej "kapitálotvornej vrstve" za babku a tá ho vzápätí v lepšom prípade predala na svoj účet do zahraničia a v horšom prípade jednoducho zhumpľovala.
Za majetok privatizovaný po roku 1998 dostalo Slovensko zaplatené.

08.03.2012 | xpeeter

Z čísel je úplne zrejmé, že zahraničné spoločnosti sa dostali podvodom a lacno k majetku a Leško a ďalší novinári im pomáhali pri volebnom podvode v 1998 jasnou mediálnou manipuláciou ; občania Slovenska boli okradnutí o stovky miliárd korún. Demagogické reči o demokracii boli vždy len zásterkou pre konkrétne majetkové záujmy zahraničia a aj dnes tu pôsobia a šíria lži tie isté skupiny v podobe inštitútov ako IVO, INESS, apod. pseudovedeckých skupín, ktoré v skutočnosti robia úplne niečo iné než verejne deklarujú, lebo z ich oficiálnych materiálov je zrejmé, že sa jedná o primitívne kompiláty bez pridanej hodnoty. Zrejme majú za úlohu tieto skupiny presadzovať konkrétne záujmy a zbierať informácie; keby poriadne fungovala SIS tak títo ľudia už dávno nie sú na slobode.

08.03.2012 | maToT

lesko ty moralista , milujem taku nasu inteligenciu na stv cke si znemoznoval protestujucich(maju chiby ale na rozdiel od teba nieco robia alen nepindaju, a taktiez nie su zablokovany na jednu cast a hladaju chiby aj v sdku -)to je totiz riesenie nie neustale slepe podporovanie mikiho len aby nebol robo, jediny krok ako by mohla byt schopna pravica co mu bude konkurovat je az sdku a podobne plesne zmiznu a nastupia normalne ciste pravicove strany co maju aj iny program ako vyberte si medzi ****** a vacsim ******, az vtedy daju ludia pravici viac tak uz to pochopte vy plackovia novinarsky pravicovych medii

09.03.2012 | citatel1973

Verím, že autor je poistený v súkromnej poisťovni, pretože psychiater by mu mohol nájsť nejakú diagnózu a predpísal by mu prášky, no hádam by ich nemusela platiť štátna poisťovňa. Tak by mohla mať viac peňazí na nefinančnú motiváciu svojich zamestnancov, pravdaže aj vlastníkov.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.