Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Ceny Podnikateľ roka 2012 odovzdané

13.03.2013, 11:47 |

 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Presne po roku sa sála hotela DoubleTree by Hilton opäť zaplnila slovenskou podnikateľskou špičkou. Spomedzi niekoľkých stovák podnikateľov a v poslednom kole siedmich finalistov sa hľadal ten najúspešnejší za minulý rok 2012. Cenu Ernst & Young Podnikateľ roka 2012 porota tentoraz pridelila Vladimírovi Levárskemu, riaditeľovi spoločnosti OMS (na pravom obrázku), ktorá sa špecializuje na výrobu a dizajn svietidiel. Porotu o jeho nominovaní presvedčila túžba V. Levárskeho byť lídrom v Európe, ktorý s trofejou bude pokračovať do ďalších bojov na celosvetové finále do Monte Carla. „Takéto zásluhy nie sú už o peniazoch v podnikaní, ale o pocite, ktorý je za ním,“ dodal na galavečere pre TREND, ktorý je spoluorganizátorom súťaže, V. Levársky.

Týmto ocenením sa to v bratislavskom hoteli nekončilo a oscarov v biznise si na galavečere prevzali aj iní s inšpirujúcimi príbehmi. Cenu Začínajúci podnikateľ roka získal Michal Vyšinský, zakladateľ agentúry pre prieskum trhu 2muse.sk. Technologickým podnikateľom roka 2012 sa podľa poroty stal majiteľ a zakladateľ spoločnosti NMS Igor Lengyel, ktorého považuje za lídra v bezkontaktnom meraní parametrov výrobkov. Tohtoročný galavečer pritiahol pozornosť viacerých podnikateľov. S inšpirujúcimi príbehmi do sedmičky finalistov okrem Podnikateľa roka V. Levárskeho porota zaradila aj Artura Gevorkyana (Gevorkyan), Pavla Konštiaka (KON-RAD), Pavla Kubošeka (Kvant), Heliodora Macka a Jozefa Šovčíka (Visicom), Marca Marchettiho (Nexis Fibers) a Petra Štecka (Medusa group).

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 10/2013. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 3,99 €
 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Rubrika Spoločenská rubrika

Súvisiace články

Časopisy potrebujú viac odvahy

Časopisy potrebujú viac odvahy

O budúcnosti tlačených médií rozhodne aj úroveň ich vizuality, hovorí grafický dizajnér Martin Jenča

Skrotenie zlého šéfa

Krajina má iné problémy

Na konateľov padne viac zodpovednosti. Osobnej

Vnútorný kruh Smeru

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.