Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Charakter i potenciál

12.06.2013, 11:59 | Jozef Ilčík a kolektív

Slnečnice stoja na periférii, no sú vzdialené od centra mesta tak akurát

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Extra reality

Slnečnice nás milo prekvapili a takmer v ničom nesklamali. Tu je však dôležitejšie než kdekoľvek inde spomenúť, že závisí od konkrétneho výberu. V projekte máme klientov, keď sme kúpu buď neodporúčali, alebo bol počet našich negatívnych zistení pre konkrétny byt značný. Aj preto nemožno naše hodnotenie nielen z tohto rande brať bezhranične. Každý byt je iný.

Projekt ako celok, etapa, je navrhnutý veľmi rozumne, má primeraný raster, je ľahko čitateľný a prehľadný. V mnohých ohľadoch si všímame invenčnosť projektantov, logiku, správnu tektoniku a súhlasíme aj s estetickým stvárnením. Pivničné kobky rovnako od ideálu nemajú ďaleko svojou rozlohou i realizáciou. Byty majú lodžie primeranej geometrie, trojizbové aj nadštandardnej výmery.

Primerane sa myslelo aj na zeleň a komunikačné línie medzi bytovými domami. Azda iba strechy parterov vilových domov by sme riešili inak – extenzívnou vegetatívnou úpravou a nie iba valúnovým zásypom. Osobitne sa nám pozdávali bytové dispozície. Toto tvrdíme na základe obhliadky spoločných priestorov a bytov č. A2 04 03, A1 02 08b a B4 03 01.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Extra reality

Súvisiace články

TREND test: Seat Leon 1,4 TSI Style

TREND test: Seat Leon 1,4 TSI Style

Motor má skromný apetít, najviac mu vyhovujú nízke a stredné otáčky pod vyšším zaťažením

Kto je František Hodorovský

Televízie začali skrývať svoju (ne)úspešnosť

Kto predáva slovenských politikov

Radšej zlá predajňa ako zavretá

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.