Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bytovka od cestárov

20.11.2013, 11:35 | Jozef Ilčík a kolektív

Cítiť, že prvé husle hralo stavbárske remeslo, nie výtvarní architekti. Napríklad recepcie bytových domov zvyknú byť balastnou službou, v tomto prípade to tak nie je. Vstupný priestor pôsobí naozaj dobre a z neho sa dostávate do átria, a tým aj do iného sveta.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Extra reality

Hluk ulice tu v podstate nejestvuje, strohé záhradné úpravy navodzujú pocit harmónie a pokoja. Rovné línie sú oživené lineárnym vodným prvkom. Míňame spoločenskú miestnosť s rozloženým stolnotenisovým stolom a smerujeme k privátnemu detskému ihrisku, o ktorom sa môže iným projektom iba snívať tak z hľadiska rozlohy, ako aj z hľadiska vybavenia.

Vedomie, že ste na hlučnej adrese Košickej ulice, je v ostrom kontraste priestoru, ktorý vo vás vyvoláva pocit oázy ticha a pokoja. Toto je zrejme najväčšie pozitívne prekvapenie Viktórie.

Pri hodnotení bytov dobrý pocit pokračuje. Aj keď ostali najmä „drahé“ a istým spôsobom neštandardné byty a mezonety, dispozície tých, ktoré sme hodnotili, sú zvládnuté – až na výnimky – dobre. Niektoré dokonca ponúkajú výhľady na tri svetové strany.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Extra reality

Súvisiace články

Brhel odtajnil tvár aj biznis

Brhel odtajnil tvár aj biznis Nájdete v TRENDE

Skupuje projekty v zahraničí, nehnuteľnosti v Bratislave a od Penty by rád kúpil Paroplynový cyklus. Podnikateľ Jozef Brhel, považovaný za mecenáša Smeru, takto investuje peniaze, ktoré zarobil v energetike a na štátnych zákazkách. 1

TREND test Hyundai ix35 1,7 CRDI Style

Sedem aplikácií, ktoré by nemali chýbať vo vrecku žiadneho podnikateľa

Viedeň si našla miesto na rast

Nakupovanie ako zážitok

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.