Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico ťahá za kratší koniec

19.03.2014 | Marián Leško

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

20.03.2014 | Šim Panz

Toto malo byt co? Dalsi plac pravicoveho novinara? No co uz, ked tvoji hadavi milacikovia stale dostali v poslednych rokoch po frnaku.

20.03.2014 | Agát4

Od renomovaného žurnalistu som čakal viac. Že sa bude zaoberať kvalitou kandidátov. Namiesto toho sa venuje technike predvolebného boja. Zrejme peniaze nepustia, treba robiť propagandu.
Uvažoval som, ako by sa zachovali ľudia keby mali vybrať riaditeľa pre rodinnú firmu. Či by vybrali človeka, ktorý v oblasti podnikania ich firmy nemá žiadne skúsenosti, len preto, že má rovnaký politický názor.
Uvažoval som, čo píšu diplomati akreditovaní u nás o druhom kole volieb do svojich krajín. Že reálne šance na zvolenie má kandidát, ktorý zbohatol na požičiavaní peňazí, nemá žiadne skúsenosti z práce v štátnej správe, ani v samospráve, ani v domácej či zahraničnej politike, o ktorého politickom smerovaní sa nič nevie.
Uvažoval som, čo si na základe týchto skutočností o politickej kultúre Slovákov myslia vo vyspelých krajinách. Nie sme pupok sveta, malo by nám na tom záležať, potrebujeme získať vážnosť. A nebolo mi z toho veselo. Ešte šťastie, že politického komentátora Leška to nezaujíma. To ma upokojilo.

21.03.2014 | samorost

radsi virtualneho scientu ako materialistickeho birmovaneho komunistu. Fuj, ake hnusne slovne spojenie, birmovany komunista.
---
Na co su nam jeho zkusenosti, kdyz je nevyuziva v prospech Slovenska a jeho obcanu ??
On sve zkusenosti pouziva na zastrasovani, demagogiu a kradnuti, Nechcem prezidenta, ktery mysli jen na sebe. !!!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.