Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenská stopa v cyklobiznise

12.04.2014 | Marek Legéň

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

13.04.2014 | slov-led plus

Sam som kedysi robil cyklistiku aj sutazne (ako junior) ked si spomeniem na ten ram Compagniolo co som sponzorsky dostal na ktory som mal problem cokolvek kupit (stred atd...) k cyklistike mam velmi blizko. Skoda len ze tieto slovenske firmy pracuju dost slabo s reklamou.

Ano, viem reklama stoji peniaze, ja tiez mam mensiu firmu a nie je lahke najst peniaze na reklamu, ale bez toho to neide obzvlast ak zakaznikmi je siroka masa spotrebitelov. Chodte do Polska a vezmite si priklad od firmy Kross, ty su vsade a kazdy v Polsku vie ze Kross je dobra a kvalitna polska znacka (ich kvalitu nebudem hodnotit, ale povedomie spotrebitela je take) Dokonca aj znamym z Polska co ku mne chodia na vikendy vravim ze kupim zo 2-3 bicykle nech ich nemusime vozit na autach... tak mi vravia, ak bicykel tak jedine Kross, ved nic lepsie nenajdes :)

PS. to nie je reklama na Kross, doma mame Trek, Kellys a znacku od Dema..., len som chcel priblizit co moze ludom narobit v hlave zopar dobre cielenych reklam :)

14.04.2014 | qwery

mna zaujalo na fotografiach ako si chlapi zutulnili pracovne prostredie :-)

08.05.2019 | oko

pecka :)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.