Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Brhel pomohol s dlhom svatovi Širokému

02.05.2014, 11:18 | Ján Kováč | © 2014 News and Media Holding

Takzvaný Širokého hotel už nie je iba Širokého. Hotel DoubleTree, ktorý je súčasťou globálnej siete patriacej pod Hilton Worldwide, má od polovice marca nové predstavenstvo, dozornú radu aj akcionársku štruktúru.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Ekonomika

Základné imanie sa zvýšilo o zhruba 27 miliónov eur. Do orgánov vyslal svojich ľudí ďalší veľkopodnikateľ Jozef Brhel. „Táto transakcia posilní postavenie skupiny v segmente nehnuteľností,“ povedal jeho hovorca Juraj Puchý. J. Brhela a J. Širokého spojila povesť elitných oligarchov Smeru-SD, ktorí zarábajú na štátnych zákazkách.

Od roku 2010 sú aj rodina. Jozef Brhel mladší si v roku 2010 vzal Danu Širokú. V jednom je však medzi J. Brhelom a J. Širokým rozdiel. Prvému sa teraz v biznise darí, druhý sa trápi.

Noví ľudia, nové peniaze

Zmeny v akciovej spoločnosti Tehelné pole, ktorá vlastní hotel, sa udiali 10. marca. Do tohto momentu sedeli na všetkých stoličkách v predstavenstve aj v dozornej rade Širokého ľudia. V marci väčšina z nich vrátane Širokého syna Juraja odišla.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Ekonomika

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.