Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prepojenie biznisu a politiky je hlbšie, ako som si myslel

30.05.2014 | Zuzana Petková

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

30.05.2014 | Agát4

Úzke prepojenie kapitálu a politiky je, žiaľ, svetový trend. Mohol si to nevšimnúť iba málo rozhľadený a naivný občan (výnimkou nie je, zdá sa, ani občan prezident).

31.05.2014 | samorost

aby si si nekopnul , jak typicky ficoidne ;-(
to se tolik bojis, ze novy prezident bude proti ruznym nenazratym monopolum a bude prosazovat rovne podnikatelske prostredi ??
Ja jsem proti propojeni nenazrancu s politikou a pokud s tim prezident aspon trosku neco udela, bude to super.
Je tolik svinskych zakonu, ktere vytvareji fiktivni monopoly, az strach.
Prikladu je spousta. Advokati, notari, policie, sudy,energeticky certifikat, veterinari, architekti, pracovne lekarstvo, ochrana osobnich udaju, energetika az po treba male mafie na urovni obci, ktere si vytvareji kolotoce na kradeni spolecnych penez.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.