Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Automobilky v roku 2015: Hľadajú sa hlavy a sebavedomí manažéri

26.12.2014 | Martin Jesný

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

27.12.2014 | CJ

Ja sa vobec cudujem ze Citroen niekto kupuje.

28.12.2014 | slov-led plus

No u nas na firme jazdime iba Citroenmi, moja posledna C5-ka urobila v priebehu 4 rokov 475tis. km bez zasadnych problemov a jazdi dalej, ine auta na firme taktiez jazdia velmi dobre.

Najvacsi problem na Slovensku s Citroenom (a mozno nie len s tou znackou) je katastrofalny servis, uz mam skusenost s 10-timi autorizovanymi servismi Citroen a je to hroza, posledne som zacal (aspon svoje ked idem na sluzobku na sever) servisvisovat v Polsku a aj ked ceny su 2x vyssie nez na Slovensku, kvalita, ochota, profesionalita sa neda porovnat. O servisoch Citroen na Slovensku by som mohol napisat jednu velmi skaredu knizku..., ale auta su fajn :)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.