Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Politika v roku 2015: Na koho sa usmeje šťastie


26.12.2014 | Marián Leško

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

26.12.2014 | K23

Velka zmes prazdnych reci a zboznych priani

22.01.2015 | južan

Pravica nikdy nebola " jednotná " a v mnohých európskych krajinách sa pravicové strany spájali účelovo len pred voľbami ,ale to nie je slovenská politika ,SDK v roku 1998 porazila Mečiara a podobný projekt by porazil aj Fica a jeho mecenášov.......
" SDK v roku 2016 " by bola potrebná a je veľmi reálna ,ale to by museli na čele tých trpasličích strán stáť také osobnosti ,ktoré sú schopné sa dohodnúť a nie takí - podpriemerní a predovšetkým do seba zaľúbení politici ako Frešo - vypínač svetla.... ,Lipšic /malý narcis / ,Procházka veľký narcis / a Sulík /meganarcis /.
Je len otázne ,kto rozbíja pravicu a či to robí nevedome alebo zámerne ,alebo za ním niekto stojí /mecenáš z iného tábora.... ?????/

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.