Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ikar sa napojí na J&T

12.02.2014, 11:29 | dar | © 2014 News and Media Holding

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Slovensko

KNIHY Majiteľ najväčšieho slovenského vydavateľstva Ikar, nemecká firma Bertelsmann, predáva slovenské a české vydavateľstvo Euromedia Group spoločnosti Arraviet blízkej skupine J&T. O pripravovanej transakcii informoval TREND 5/2014. Bertelsmann vtedy nechcel správy komentovať, v utorok však už šéf komunikácie nemeckého vydavateľstva Matthias Wulff obchod potvrdil. Do Euromedie Group patria české vydavateľstvá Knižní klub, Odeon, Ikar a Universum, slovenské Media Club a Ikar a veľkoobchod kníh vrátane internetového predaja www.ebux.cz a www.bux.cz. Nový vlastník môže Ikar zlúčiť so sieťou Panta Rhei.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 6/2014. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Slovensko

Súvisiace články

Kauza: Za korupciu na slobode. Minister Borec sa má spovedať

Kauza: Za korupciu na slobode. Minister Borec sa má spovedať Nájdete v TRENDE

Bývalý košický poslanec František Olejník bol odsúdený za úplatok na päť rokov. Vďaka ministrovi Tomášovi Borecovi je na slobode. T. Borec má teraz kauzu vysvetliť parlamentu 1

S víziou kolchozu na hornej Nitre

Pozoruhodný príbeh Camillusa Braxatora

Problémy SES narástli. Tak sa chystajú druhé strojárne

Najdrahšie kávy sveta

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.