Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Chlieb a hry. Nakupovanie a futbal budú v Trnave pokope

08.06.2015 | Daniel Suchý

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

10.06.2015 | čézare

Ono lahko sa stavia v meste kde ma p. Por monopol v nákupných centrách. (to pri Tesco nerátam to retail mimo mesta). Omnoho lahsie sa mu stavalo z dôvodov 1) je to v centre, 2) nic iné v centre nie je 3) veľká tradícia futbalového zázemia, 4) jasný business plán - zeny a deti v nákupnom centre a muzi na futbale. 5) naokolo nie je žiaden klub v 1 lige ....
Slovan v Bratislave má okolo Tehelneho pola 10 nákupných centier takže synergia aká je v Trnave nehrozí (to bol jediný dôvod stavania štadióna v TT. ak si pozriete vysku investicie do stadiona a nakupneho centra je to jasny dôkaz) ... tzn. ľudia ked pôjde na futbal na Tehelne pole mozno sice skocia po futbale do OC ale môžu ist do Centrálu alebo Polusu alebo úplne inde cestou autom zo stadiona .... (v Trnave pojdu peso do ich OC 2 minuty od stadiona)
Bratislava ma jedinu sancu bud stavat narodny stadion alebo Kmotrik postaví iba stadion pre Slovan a zruti pasienky ...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.