Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako sa žije deťom na onkológii

24.08.2015 | Filip Obradovič

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

21.08.2015 | traveller

No ja mam pocit, ze problem v tomto pripade nie je v tom ze lekari nevedia ako liecit ale problem je v tom, ze lekarka sa pokusa veci manazovat a nenecha to odbornikom, zase dalsi z textov v mediach kde sa lekar a nie odbornik vyjadruje k financiam a manazmentu, uvedeni lekari ale beru plat, ktori nie je daleko od tych v tej viedni, pricom uroven sluzby co ponukaju (zdravotnicka sluzba nie je len odborna medicina ale aj celkovy manazment pacienta a jeho potrieb) je neporovnatelne nizsia a v konecnom dosledku ani nahlas nie su ochotni pomenovat kde zmizne ta miliarda rocne... napriek tomu ze si to uvedomuju..

17.05.2016 | IvanPe

Nechcem sa dozit na Slovensku tej chvile ked to tych zamestnancov statu co este ako tak funguju prestane bavit a zabalia to. Vsade nielen v zdravotnictve. Nedoceneni vycerpani odmietnuti.
Mozno sa toho potom chopi tych 2500 opicajtov.
Alebo nejaky idiot (mentalne menej vyspely) akoze manazer, ktory sice vie ako funguju peniaze, ale to je vsetko, ostatne mu prechadza pomedzi prsty.
Napr taky nedostatok liekov, ktore su ale najlacnejsie v Europe.
Alebo prazdne obchody v majetku financnych dravcov.
Ha ha ha.

17.05.2016 | ataman

Toto bolo veľmi dobre napísane:

"Nechcem sa dozit na Slovensku tej chvile ked to tych zamestnancov statu co este ako tak funguju prestane bavit a zabalia to. Vsade nielen v zdravotnictve. Nedoceneni vycerpani odmietnutí."

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.