Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zóna Chalupkova: Z buriny vyrastá v Bratislave nová štvrť

05.10.2015 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

05.10.2015 | Pietrino

Skoda, ze Bratislava nemala stastie na vizionarskeho primatora, ktory by z tejto zony vedel urobit jednoliaty celok a vybudovat tu moderne biznis centra, ktore by mali hlavu a patu a nie takyto zlepenec roznych budov a stylov. co by dali ine mesta za takuto obrovsku volnu zonu blizko centra, kde by mohli postavit nieco pekne, funkcne a zmysluplne.
Teraz sa na tejto zone iba nabaluju developeri a stavaju jednu skaredsiu budovu vedla druhej - priklad panoramacity. Velkolepe studie od Ja aTy a nakoniec tam postavia primitivne skarede lacne budovy, ktore budu uz naveky spatit panoramu Bratislavy. Nakradnu miliardy, kazdemu obcanovi ukradnu a nevedia vratit do spolocnosti ani euro navyse. Taky Rockefeller pokradol, ale potom vratil. Tito by iba kradli a kradli, nikdy im nestaci.
Dakujme Ballymore properties za Euroveu a dufajme, ze Penta postavi aspon co nakreslila a nebude z toho dalsi architektonicky odpad.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.