Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď Kaliňák ručí hlavou

02.11.2015 | Ján Kováč | Xénia Makarová

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

30.10.2015 | Roman Kanala

Hehehe, ústna Kalidohoda. Časť areálu už kúpila firma s neznámym investorom. V jej dozornej rade sedia ľudia z advokátskej kancelárie, ktorej majitelia boli Kaliňákovi kolegovia a spoločníci. Minister tvrdí, že s firmou nemá nič spoločné.

Z najväčšieho klientskeho centra verejnej správy sa stalo najväčšie klientelistické centrum.

02.11.2015 | OliWer

Nech sa Kaliňák spýta Imreczeho, ako by sa jeho ľudia pozerali na ústnu dohodu. Za ústnu dohodu medzi svojimi firmami na predaj lykožrúta šiel Vareha sedieť.

03.11.2015 | mino6

Klasika, všetko za čím stoja Smeráci a právnici je podvod...

04.11.2015 | Roman Kanala

Na Zlodejsku po zlodejsky skratka JUDr. znamená "JUstičný DaRebák".

20.07.2016 | AAntol

Minister kešu a orálu...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.