Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ľubomír Višňovský chce kliniku i ďalší Slovan pre extraligu

18.03.2016 | Ivan Haluza

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

19.03.2016 | slov-led plus

Pekny rozhovor a Visnovskemu prajem vsetko dobre...., je to makac ktory za vsetko co ma moze vdacit iba sebe.... chapem aj jeho srdcovy vztah k Slovanu, ale....

V jednom s nim zasadne nesuhlasim a je mi velmi luto jeho postoja. Pokial ludia ako Visnovsky, ludia ktori su za "vodou", ludia ktorych slovo ma vahu, ktori maju pred verejnostou moralny kredit budu mat postoj k Sirokemu taky ako on, tak sa Slovensko nikam nepohne a nikdy to nebude uspesna a slusna krajina. Je smutne ze taky rozhladeny clovek ako Visnovsky, svojim menom v podstate vylepsuje image ludi ako Siroky. Moja firma tiez svojho casu mohla s Vahostavom urobit biznis, mohli sme zarobit, ale povedal som im v skratke ze my pre ludi ako Siroky nerobime, ze peniaze nie su vsetko a ze aj v biznise treba mat svoju hrdost, moralku. Neskor sa ukazalo, zeby sme nielen nezarobili, ale by nas aj okradli, tak ako ine firmy, zivnostnikov.... Inak ten usek D1 okolo Martina za par rokov bude vyzerat ako obchvat Trstenej ktory tiez pokial viem staval Vahostav (kto ten obchvat pozna, vie o com pisem...)

Mozno to Visnovsky nemyslel tak ako som to pochopil ja, ale keby na Slovensku vsetci na svoju pracu a potrebu uzivit rodinu pozerali tak ako on... tak by sme tu nemali "biele vrany" kazdy by sa iba komfotne prisposobil, cusal a do nicoho nevrtal... Mozno som cudak, ale ja by som pre Sirokeho "nehral" ani keby som mal jest iba zemiaky s kyslou kapustou cely rok.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.