Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Podnikatelia vybrali EY Podnikateľa roka

23.03.2016, 10:22 | šao | © 2016 News and Media Holding

Súťaž EY Podnikateľ roka 2015 tento rok na Slovensku vyhral Patrick Hessel – zakladateľ a šéf technologickej firmy c2i z Dunajskej Stredy, ktorá produkuje materiály z uhlíkového vlákna pre automobilový a letecký priemysel.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Tagy

EY, podnikanie

Prestížny titul založený na hodnotení výsledkov firmy, jej stratégie, ale aj osobnosti podnikateľa už po desiatykrát udeľovala poradenská spoločnosť EY spolu s TRENDOM. Kľúčovú úlohu v hodnotení má porota zložená majoritne z víťazov minulých ročníkov súťaže, takže tridsiatku nominovaných, piatich finalistov a napokon aj víťaza súťaže vyberajú ľudia, ktorí poznajú podnikateľský úspech aj podnikateľské peripetie z každej strany, pretože ich prežili na vlastnej koži. Z doterajších víťazov boli tohto roku v porote Miroslav Trnka (Eset), Peter Zálešák (Nay), Michal Štencl (Sygic), Tomáš Bél (ex Exisport), Ľuboš Fellner (Bubo travel agency), Vladimír Šrámek (Decodom) a Eva Stejskalová (MicroStep).

Medzi finalistov sa dostali aj potravinár Ján Lunter z Alfa Bio, bratia Michal a Tomáš Drobní zo siete multiplexov Cinemax, Miriam Poništová z logistickej spoločnosti DeutschMann Internationale Spedition a zakladateľ zlievarenskej firmy Medeko Cast Pavol Demáček. Ocenenie Technologický Podnikateľ roka získal Branislav Mičieta z holdingu CEIT a Ľuboš Bednár a jeho Frutia získali cenu Začínajúci podnikateľ roka. Víťaz sa v lete zúčastní na celosvetovom finále súťaže v Monaku.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 12/2016. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy EY, podnikanie

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.