Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo vyplýva z faktu, že Peter Plavčan ostáva ministrom

14.04.2016

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

14.04.2016 | LPB

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Nemohli vziať medzi seba poctivca, lebo ten by mohol ukazovať na nich prstom. Vzali potkana, aby ho mohli držať za gule, keby chcel vyskakovať. Zapadol medzi svojich. Rýchlo. Len sa divím, že je voči nemu taký slabý odpor, až tolerancia! Napríklad zo SaS. Som zvedavý, ako bude hlasovať opozícia pri odvolávaní.

14.04.2016 | Agát4

Leško je mediálne skúsený. Vie, že stačí niečo naznačiť, vniesť podozrenie. Nedôvera už príde sama. Je to rýdza propagandistická metóda, oddávna známa všetkým manipulátorom.

Leško nepriniesol v tomto článku žiadnu novú informáciu. Iba opakuje to, čo „predložil nielen nezaradený poslanec Miroslav Beblavý, ale aj rešpektované osobnosti mimovládneho sektora.“ To je, akože, nejaký argument? Veď rešpektovanou osobnosťou mimovládneho sektora je aj Eugen Jurzyca. Ako takého ho vzala do vlády SDKÚ (bol začas aj jej členom) a teraz je zasa poslancom za SaS. Bol suverénne najhorším ministrom školstva, ale to mu v očiach pravice neznižuje vysoký kurz. A čo Beblavým nedostatočne zodpovedané otázky začo v tridsiatke postavil vilu v Bratislave a ako to bolo s podozrením okolo firmy Palma, ktoré v marci vyslovil na jeho adresu Frešo? Kto je v politike na Slovensku taký čistý, že môže prvý hodiť kameň?

Ak vo veci ktorú uvádza Beblavý, a bola už vyšetrovaná, sa vyskytli nové skutočnosti, treba podniknúť príslušné kroky na prokuratúre. Dovtedy platí prezumpcia neviny. Hádzanie špiny, pravda selektivne, sa stalo v politike na Slovensku veľkou módou. Aj vďaka médiám, ktoré to s radosťou uverejňujú. Seriózny novinár by mal používať len overené argumenty, ale kde sú takí novinári?

14.04.2016 | noblesa

to sa uz brigaduje aj tu?

15.04.2016 | LPB

+
Majú ich z čoho platiť...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.