Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zmätočný tender a stotisícové úplatky. Milióny pre vidiek uviazli v blate

02.05.2016 | Ján Kováč

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

02.05.2016 | sam123

Celé je to jedna obrovská, nehorázna korupcia. Čo sa deje okolo eurofondov je už skutočne neúnosné aj na pomery, aké vládnu na Slov ensku. P.s.: Som činný v samospráve a zažil som. Aj výberové konanie, ušité na dopredu určeného "víťaza" za vopred určenú cenu, neskutočné mrhanie /nehospodárne využitie/ pridelenými financiami s argumentom, že veď to nie sú naše peniaze.

02.05.2016 | bluehen

Celkom by stalo aj za pobavenie co v takej analyze ci strategii, kde figuruje vyhliadkova veza, grupa ludi co sa mota okolo zabezpecenia verejneho obstaravania mozu vymysliet take prelomove pre region.
V kazdom pripade tento sposob prerozdelovania penazi chtiac ci nechtiac podporuju miestni, volici, Europska komisia, dlhodobo, vacsinovo.

02.05.2016 | LPB

Pred chvíľou som počul, že aj k podpore elektromobilov nás dokope EU. "Pokrok"/byrokrata nezastavíš.

03.05.2016 | samorost

vsak samotny Luhar (Bugar) se snazil uplatit Galka, ze kdyz bude potichu, tak podpori jeho nominaci.
A je vseobecny nazor, ze Luhar ma pod palcem eurofondy a jejich zneuzivani. A podle vyse uvedeneho se s tim ani netaji a je mu celkem jedno, co si o nem kdo mysli. Proste svinstvo na kvadrat.

03.05.2016 | qwerty28

podal niekto kto ma tie informacie trestne oznamenie?

04.05.2016 | sam123

V tejto džamahíriji ??? Nebuď bláhový.

09.05.2016 | pokladník Federič

V tejto veci, ako v desiatkach ďalších riešených na MPRV SR a PPA, ide o dlhodobo a dosledne pripravené tunelovanie EU-fondov z dielne oligarchov SMERu cez nastrčených vedúcich pracovníkov rezortu. Čím viac ich nová ministerka dokáže odstrihnúť, tým lepšie pre poľnohospodárov a vidiek !

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.