Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V dobrej kvalite

15.06.2016, 08:45 | Martin Marec

Zvonku dominuje klasická kontaktná zateplená fasáda so šúchanou omietkou. Dom má síce veľké lodžie a terasy, ale uzatvorené monotónnym zábradlím s nie veľmi šťastným kotvením do podlahy.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Extra reality

Napriek tomu, že fasády tvoria krásne zasklené steny, resp. francúzske okná, architekt s investorom nevyužili dostatočne ich potenciál. Veľmi rozpačitý dojem vyvolávajú v interiéri umiestnené štandardné radiátory, ktoré nepôsobia trendovo.

Viladomy pozostávajú z troch objektov, ktoré sú usporiadané do nepravidelného štvoruholníka a vytvárajú príjemný voľnočasový priestor s malým námestím. Výška objektov nepôsobí rušivo. Ide o päť nadzemných s jedným ustúpeným podlažím. Vzdialenosti medzi objektmi sú primerané k tomu, aby bola zachovaná intimita bývajúcich. Okolie Viladomov je už upravené, sú tu vytvorené trávnaté plochy, detské ihriská, lavičky.

Obyvatelia a budúci užívatelia majú vybudovaný bezbariérový prístup do komerčných priestorov na prvom nadzemnom podlaží a tiež komfortný vjazd vozidlami do polozapustených podzemných garáží. V ďalších dvoch objektoch sú garážové miesta na prvom nadzemnom podlaží, rovnako aj murované pivnice.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Extra reality

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.