Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Gastrolístky: Zisky štyroch firiem proti zvyšku krajiny

11.07.2016 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

12.07.2016 | Morris

Je naozaj smutne, ak minister Richter povie, ze zrusenim gastrolistkov ludia prestanu jest. Tym sa sam usvedcil, ze mu nejde o obcana.

A co sa tyka elektronizacie, to si gastrolistkove firmy vo vidine vyssieho zisku nakakali do vlastneho hniezda. Lebo teraz sa naplno ukaze, ze drviva vacsina gastrolistkov sa minie v potravinach, a nie v restauraciach.

14.07.2016 | ex666

Hm, ja navrhujem zrusit menu euro a platit len v gastracoch... pretoze takto ludia jedia len jeden krat za den.

Autor "no gastros, no eat" hrubo urazil inteligenciu tych, co gastrace nechcu, ale dostavaju. Kedze ich oznacil za idiotov, co by nejedli bez gastracov. Ano, budme budhovia a nebudeme potrabovat brazilske kurcata. To je ako keby ja poviem, ludia potrebuju 6000 eur v saku, inak nepotrebuju KONDOM.

14.07.2016 | ex666

Prve slovo ci mi napadlo pri otvoreni clanku je KONDOM. neviem co so mnou je...


Rozpisanim sa by som hrubo porusil pravidla diskusie, takze adios amigos...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.