Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prichádza veľká reforma Lucie Žitňanskej: Schránky, exekúcie, osobný bankrot

11.07.2016 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

11.07.2016 | Truhlik999

Ja som myslel, ze reforma ma setrit.
Napr cas, peniaze..

Ale co uz.
Od kliesta, parazitujuceho cely zivot na zivote, zdravi inych sa tiez neda cakat, ze ludi bude liecit.

11.07.2016 | Truhlik999

Jo a taka schranka sa da poriesit hociakym fetakom, ale to uz je zlozite predpokladat, vsak? To sa jakzivsvet nestalo, aby politik, napisal firmu na kamosa.

Tak to budeme zase prvi na svete ☺

12.07.2016 | LPB

Ak hore budú smradiť stále tí istí mafiáni, nepomôže sebelepší zákon.

13.07.2016 | Genialny Leoš

Ten navrh je uplne zufaly a rovnako bezzuby ako ten doterajsi. Vysledkom bude neumerna financna a administrativna zataz podnikatelov, nove ksefty pre advokatov a vysledok rovnaky ako doteraz. Teda este osem milionov pre spriatelene firmy na realizaciu "reformy".

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.