Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vážny je problém Mosta-Híd

13.07.2016 | Marián Leško

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

14.07.2016 | Andrej_sk

Nejde mi do hlavy, ze cim fico drzi bugara za gule. Nechce sa mi verit, ze su to len nejake financne ci politicke zabezpeky. Musi ist o nieco viac. Alebo sa u starnuceho Belu jednoducho zacina objavovat demencia.

14.07.2016 | ex666

to je million dollar question...

14.07.2016 | IvanPe

To nie je tazka odpoved: hospodarenie (citaj peniaze na projekty) na juznom slovensku, to je mimochodom aj dovod preco s Bugim musi hovorit aj dalsia madarska strana.

15.07.2016 | dfx

Peniaze.

Dcera Belu Bugara dostala dotaciu 400 tisic eur na jej sukromny domov dochodcov. Dalsich 50 tisic eur dostava kazdy rok. A samozrejme ludom, ktori tam su, uctuje dalsie peniaze za pobyt.

Bela Bugar predal polnohospodarsku podu za cenu stavebneho pozemku pod nultym obchvatom Bratislavy za pol miliona eur.

Bela Bugar chodil odovzdavat pred volbami do obci na juznom SLovensku poziarnicke auta s Kalinakom.

A dalsie ksefty pre Most su vdaka spolocnej vlade so SMERom na obzore.

Bela Bugar vie, ze po volbach konci. Musi sa spojit s SMK, lebo slovenskych volicov uz stratil. A s SMK bude mat tak 7% hlasov.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.