Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zaplať, inak príde kontrola! Nezaplatili, prišla kontrola i pokuta

19.07.2016 | Lukáš Kvašňák | Jozef Andacký

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

17.07.2016 | Nepto

Samotný vydieračský e-mail od pána Kolíka:

http://blog.platon....

30.09.2016 | Juraj Hron

http://hnonline.sk/s... a toto čo? Myslíte že je náhoda, že pani Kolíková je na ministerstve spravodlivosti štátna tajomníčka? Tiež jej napíšem mail že chcem 5 000 za to aby som nevypátral ich rodinné spojenie. Beach please, áno chýba mi pláž, nemôžem tu byť vulgárny.

19.07.2016 | adroo

Tipicky priklad kedy mozeme vidiet statnu kontrolu na objednavku. V inom clanku tohoto cisla - Nedostatok liekov v SR - by sa takato kontrola hodila, avsak tam je evidentny nezaujem zo strany statu teda SR oligarchov.

20.07.2016 | Vlasko

Nechapem naco kontroly kvoli nedostatku liekov ? Staci odstranit dovod nedostatku - pridrbany Filkov zakon o cenach liekov

20.07.2016 | sunkaster1

ja si skor myslim, ze niekto vie, cim sa tie dve firmy zaoberaju, a kde pochybili. noi a ked nezaplatili, tak poslal na mf sr teply bonz.

20.07.2016 | noblesa

faaaakt?

21.07.2016 | sunkaster1

pre tych, ktorym treba dovysvetlit: nemusi to byt nikto z mf sr a ani z danovej spravy, tak ako sa to snazi naznacit trend.

20.07.2016 | Andrej_sk

Ci lieky ci hento je nepodstatne. Podstatne je, ze ako je mozne, ze sa policia defacto jasne vydieracskym obsahom nezaoberala. To je na inspekciu MV (aj ked je to zbytocne, lebo Kalinak si za svojimi policajtami stoji, bla-bla), ale treba ich zahlcovat pracou. Ved si mozu od Zuno poziadat o majitela uctu. Ak bol ucet zalozeny v case poslania mailov, tak je to jasne. Aj biele kone maju svojich pastierov,.
Ignoracia policie nie je nahodna, lebo presne takto ignorovali udania na nasilnych partnerov, ktore potom viedli k vyvrazdeniu celych rodin. A tato policia nas ma chranit pred teroristami???

20.07.2016 | OliWer1

Polícia reaguje tak, ako reaguje, pretože sú to dunčovia, ktorým treba doniesť dôkazy v igelitke a páchateľa na striebornom podnose. Každý, čo za niečo v polícii stál, už je odtiaľ preč alebo už strihá meter na výsluhový dôchodok. V polícii zostávajú buď neschopní alebo schopní všetkého (stále česť výnimkám!). Podobnosť s Tureckom nie je náhodná, akurát u nás nebudeme odporcov strieľať. U nás postačuje garantovať beztrestnosť "našich ľudí", najlepšie už v štádiu vyšetrovania alebo dozorovania prokurátorom. Ak sa už inak nedá a nie je v polícii práve predajná štetka, potom to určite zastaví súd. Taký malý turecký pašalik.

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.