Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mestá sa menia: Od betónu k novým parkom

09.08.2016 | Daniel Suchý

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

09.08.2016 | ataman

Dobry den,

Dakujem za clanok. Mne strasne chybaju zelene plochy a parky v Bratislave. Maximalne Zelezna Studienka - je fajn miesto na oddych a relax.

09.08.2016 | Mmaall

Sad Janka Kráľa, Medická záhrada, mestské lesy... Tých plôch a parkov vôbec nie je málo, len sa o ne bohužiaľ nikto nestará.

09.08.2016 | Mmaall

Sad Janka Kráľa, Medická záhrada, mestské lesy... Tých plôch a parkov vôbec nie je málo, len sa o ne bohužiaľ nikto nestará.

10.08.2016 | Koba

prave dokoncili / revitalizovali park na belopotockeho za starym rozhlasom, vyzera to tam celkom prijemne. pozitivne je ze sa z toho stal naozaj park a nie novy developersky projekt :-)

09.08.2016 | @@@

štat sa nema čo starať o nejake verejne parky ...ak chcu ludia nech sa o to staraju sami ako dobrovoľnici ale nie štat ...on s tym nema nič čo mať a zbytočne piňať peniaze daňovych poplatnikov

09.08.2016 | Mmaall

Toto je skutočne hlúpe tvrdenie. Nie je míňanie peňazí aj stavanie diaľníc a dlaždenie chodníkov? Dobrovoľníci by predsa zvládli všetko!

10.08.2016 | zyves

parkov je malo mali by byt vo vzdialenosti do 10 min chodze alebo do 300m...preco potom chodia ludia autom na Zeleznu studnicku a do primestskych lesov? Problem su auta, treba viac priestorov verejnych v pesej dostupnosti.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.