Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Špičky Smeru sa ocitli v kauze DPH

31.01.2016 | Xénia Makarová | Zuzana Petková

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

31.01.2016 | matho

toto by mal otlacit Matovic do toho jeho platku, nech sa to dostane do kazdej domacnosti!!!

04.02.2016 | mino6

Rada pre autora článku!!! V Piešťanoch, časti Banka skúste osloviť ľudí ktorí vám určite radi poskytnú informácie o Kaliňákovi ktorý roky chodil na harlejke na motorke na víkendy k najväčšiemu piešťanskému mafiánovi ktorý má nejaký hotel alebo penzión niekde popri ceste z Piešťan do Radošiny. Tam splietali tie podvody s DPH a prestal tam chodiť až keď sa v tejto vláde stal ministrom vnútra a bolo by to už veľmi okaté. Počul som o týchto jeho väzbách na mafiu od viacerých ľudí v tej lokalite, je to tam tzv verejným tajomstvom. Niečo podobné, ako okolo V. Krtíša každý vie že Gašparovič zastrelil chlapa na poľovačke, ale každý mlčí, lebo všetci sú voliči Smeru a predsa neudajú svojho rodáka!!!
P.S. ten čo tú nehodu zobral na seba v čase streľby bol v Košiciach na svadbe svojej dcéry keď za ním prišli nejaký ľudia a odviezli ho na miesto činu kde sa zrazu k tomu priznal!!!

04.02.2016 | mino6

P.S. ešte taká maličkosť, "strapatý" si ešte donedávna pravidelne chodil po dávky kokaínu do Plzenskej reštaurácie oproti Reduty v BA ktorú vlastní tiež mafia.

14.04.2016 | Jozef Katrinec

Na margo takéhoto matka Tereza povedala: Je možné zasýtiť mnoho hladných,avšak ani jediného bohatého !!!

19.04.2016 | Jozef Katrinec

A tak "ctihodný" pán Kaliňák,sme vám vaši voliči, opäť dali moc k bezuzdnému obohacovaniu na náš účet,ale zároveň aj moc a prostriedky na likvidáciu vaších odporcov ! Viď Kotleba,Daňo, Pročko atď.,atď...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.