Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sedem receptov Gabriely Matečnej na obrodu slovenských potravín

22.11.2016 | Ivan Haluza

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

22.11.2016 | LPB

O zrušení dotácií minimálne na úrovni EU nič?
Čo, okrem dotácií, môže spôsobovať, že slovenské potraviny sú drahšie? Veľkosť fariem/firiem? Opačne predsa pôsobia prepravné náklady. Menej prísne normy? Tie sú snáď v EU už rovnaké, nie? Drahé energie/palivá? Mzdy to väčšinou nebudú.

22.11.2016 | noblesa

Z tohto clanku som zhrozeny. To sme v roku 2016 alebo snad 1986 ???? Napriklad - statu vadia ledva 2% marze retazcov, ale nevadi mu 30% marza gastracovej chobotnice?

22.11.2016 | OliWer

Pretože gastráčová chobotnica nosí igelitky a alobaly.

23.11.2016 | LPB

Počul som, že od hnusných igelitiek budú musieť prejsť ku krabiciam od vína...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.