Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fotogaléria z odovzdávania ocenení TREND TOP 2016

16.11.2016, 11:43

Devätnáste výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky udelil minulý týždeň týždenník TREND. Prestížne ocenenia si víťazi prevzali počas slávnostného večera v novej budove SND v Bratislave za prítomnosti takmer sedemsto osobností slovenského biznisu. K štyrom tradičným kategóriám pribudla v tomto roku ďalšia – Investor roka, ktorá sleduje významné investície pre rozvoj slovenskej ekonomiky.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Oslávencom večera bol aj samotný TREND – pripomína si dvadsaťpäť rokov svojej existencie. Za ten čas nepochybne pomohol rozvoju biznisu i fungovaniu spoločnosti, no ako pripomenul šéfredaktor Oliver Brunovský, dôležitá je budúcnosť. Redakcia preto pripravila projekt Čo ďalej s krajinou. Je otvorený pre všetkých, ktorí chcú hľadať pozitívnu víziu pre rozvoj Slovenska, najmä manažérov, ktorí už preukázali svoj talent pri riadení úspešných firiem.

Partnerom TREND TOP 2016 bola investičná skupina Penta, partnermi jednotlivých kategórií Fincentrum Slovensko, Prefis, Universal maklérsky dom, Relevans, KPMG Slovensko, Havel, Holásek & partners a Marco Mirelli.

Neprehliadnite

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 46/2016. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy Banka roka, Firma roka, Investor roka 2016, Manažér roka 2016, poisťovňa roka, TREND TOP

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.