Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

14 tipov na vianočné hi-tech darčeky

27.11.2016, 11:00 | Marián Biel | © 2016 News and Media Holding

Vybrali sme štrnásť technologických darčekov v cenovom rozpätí od 150 do 2000 eur, ktoré budú vedieť využiť takmer všetci manažéri, performeri či nadšenci technologických vychytávok. Niektoré z nich sú unikátne kúsky, ktoré nezoženiete v najbližšej elektro predajni. Ale do Vianoc je ešte dostatok času aj na internetové objednávky z druhého konca planéty.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

1. S pásom to má ísť lepšie

Apple dlho otáľal, ale nedávno konečne uviedol novú generáciu notebookov. Nový MacBook Pro jemne zmenil dizajn a v 13- aj 15-palcovej verzii je menší a ľahší než jeho predchodcovia. Samozrejme, zvýšil sa aj výkon, aj kapacita pamäte, touchpad je obrovský. Hlavnou novinkou je tenký farebný dotykový OLED displej, tiahnuci sa po šírke celej klávesnice s názvom Touch Bar. Jeho funkciou je inteligentne zobrazovať ovládacie prvky, ktoré sa práve hodia. Pri prezeraní fotografií sú to tlačidlá na ich úpravu, pri písaní e-mailu zas na odpovedanie alebo zahodenie správy. Možností sú tucty. Cena nových MacBookov sa začína na sume 2 000 eur.

MacBook ProZdroj: Apple

Pokračovanie článku - stránka 1 z 14
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.