Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tri spôsoby ako čítať knihu Michala Trubana

25.11.2016 | Patrik Garaj

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

25.11.2016 | LPB

Pred desiatkami rokov som dúfal, že keď sa dostane do praxe generácia znalá IT, nastane konečne odbúravanie byrokracie. Znalosť IT evidentne nestačí...

25.11.2016 | milan_k

idealne necitat ju vobec, sikovny chalan je to, ale to ego je vacsie nez vsetky uspechy ktore dosiaho..... su aj ini inspirativni slovaci, fakt je ten ze knihu o sebe nenapisali....preco asi ? Idealne ked to zoberie do ruk nejaky autor ako temu a pride za objektom svojej knihy, nez si pisat taketo piarko sam.. Rad by som videl dokument o Trubanovi a Websupporte od Mira Rema napriklad....

25.11.2016 | xxx1

ani si neviem predstavit ten pocit spokojnosti, co nim musi lomcovat... pri pohlade do zrkadla. A ked vazne, tak budme radi, ze nie kazdy spolumajitel firmy, ktora dosiahne podobne vynosy ako Websupport, sa rozhodne napisat knihu o svojich "uspechoch" a "radach". Kniznica v Martine by asi vybuchla. Samozrejme, chapeme politicke ambicie a potrebny marketing. Mimochodom, pise Michal v knihe, ze ake je vyhodne investovat do fondu, ktory mu obratom posle ovela viac penazi, ako sam vlozil, do jeho sukromneho projektu? To je pribeh uspesnej investicie.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.