Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rozum a srdce Lajčáka a spol.

23.11.2016 | Ján Kováč

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

23.11.2016 | Roman Kanala

Lajčák sa schoval za pseudoprávnické bonmoty, že vraj nikdy nebol podaný oficiálny podnet. To dievča malo asi poslať doporučený list s návratkou a kópiu na generálnu spolužiakúru, špeciálnu spolužiakúru a Národnú kaligentúru. Inak sa to Lajčák oficiálne nedozvedel, aj keď sa to dozvedel priamo od nej. Takže oficiálne nekonal, len jej povedal, že krásna mladícka nerozvážnosť.

Kurt Waldheim bol esesák. Kofi Annan bol zodpovedný za vraždy v Srebrenici a genocídu v Rwande, lebo bol šéfom modrých prilieb a neurobil nič. To boli správni generálni tajomníci. Lajčák len vedel o rozkrádaní a nepovedal nič. To je slabá káva. Bez poriadneho šrámu sa do úradu nedostal. Na maslisko na hlave to nestačilo.

24.11.2016 | EuroSMS

Hľadal som pridanú hodnotu článku. Napadla mi, žiaľ, igelitka z hypermarketu.
Slečna može mať pravdu a možno ju aj má, ale pokiaľ nie sú dokazy, je zbytočné otravovať verejnosť.
Akurát voda na mlyn premiérovmu názoru na médiá.

24.11.2016 | JAJA11

to snáď nie..... ako za socializmu.... nič sa nedalo dokázať, lebo sa nechcelo dokázať.... a ani sa nesmelo o tom písať...... je smutné, že tu zas máme takýchto ľudí, ktorí súhlasia s rozkrádaním a s tým, že sa to nevyšetrí a ešte napáda novinárov, že o tom píšu!!! ..... verejné tajomstvá, o ktorých vedia všetci, ale potrestaný je ten, čo na to upozorní a nie podvodník, klamár a zlodej..... zas bude musieť prísť revolúcia, aby sme sa zbavili všetkých, pre ktorých rozkrádanie je normálna, bežná vec......

Pán Lajčák sa mi zdal ako posledný slušný politik zo strany SMER .... verila by som, tomu, že nemal prsty v podvode, ale ak nezačal konať ani po upozornení mladej dievčiny, ktorá mu dôverovala (bohužiaľ vďaka nemu stratila svoje ideály), tak u mňa stratil na celej čiare a zaradila som ho medzi ostatnú politickú spodinu (tvrdenie, že urobil vnútornú kontrolu a všetko bolo v poriadku nie je hodné inteligentného človeka.... kto by skontroloval sám seba a upozornila na svoju chybu? Prečo si nezavolal nezávislú kontrolu? Naozaj chcel vedieť pravdu? ..... škoda!!!!!! ..... :-(

24.11.2016 | demo50

+++

24.11.2016 | Roman Kanala

"Slečna može mať pravdu a možno ju aj má, ale pokiaľ nie sú dokazy, je zbytočné otravovať verejnosť."

No super. Slečna mala vziať vyšetrovanie do vlastných rúk a kalicajtom posunúť vyriešený spis. Amatérske výsluchy, dôkazy, dokumenty, všetko koherentné a okomentované. Kým to všetko nemala, tak sa nemala vôbec ozývať a otravovať tým verejnosť.

24.11.2016 | MG151

Pán Lajčák prichádza o posledné možnosti vyčleniť sa zo sprofanovanej vládnej garnitúry, poučenie z pokazenej kandidatúry do OSN neprišlo. Divím sa, že pri jeho skúsenostiach nevie rozlíšiť, že ide na "mŕtvom koňovi" a je len otázka času, kedy s ním spadne. Asi počíta s tým, že dopadne ako niektorí jeho predchodcovia - finančne zabezpečený dožije niekde v kľude a radovánkach ako Slota, Mečiar, .... . Ale nikde nie je povedané, že to tak bude večne, tá posledná kvapka pred preliatím pohára príde.

24.11.2016 | Vyktorka

To dievča si to z palčeka nevycucalo, teraz ho chúďa šúľajú ako závin po kadejakých TB, keby bolo skúsenejšie v politickom matrazme, bolo b anzberalo kompro-materiálov a s faktami vyšlo na svetlo božie, takto ho udupú a jeho snahy o odkrytie bordelu sa nakoniec obrátia proti nemu. Škoda pán Lajčál, mal
spraviť poriadky bez ohľadu na to, že utrpí úrad, ale bol by vyšiel ako chlap.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.