Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nabrať odvahu a sily na zmenu

20.12.2016 | Oliver Brunovský

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

21.12.2016 | Andrej_sk

Je to tym, ze sme narod bojovnikov, ale nie vitazov. Vieme povstat, ale nie vyhrat. Najlepsie to dokazuju nasi timovi sportovci (hokejisti, futbalisti). S lahkym superom sa trapime, s tazkym vieme zabojovat.
Preto v beznom zivite vzdy potrebujeme nejakeho nepriatela, casto imaginarneho - zida, madara, nemca,
Rusa, moslima, gaya,...
Toto vedia prelomit ti jednotlivci, co sa dlhsie zdrziavaju mimo Europu s mimoeuropanmi.
Pritom to nie je o velkosti statu, vzdelanosti, klime,... Taki Anglicania. Rozlohou a poctom nic moc, za kolonialnych cias im patrilo pol sveta. Akukolvek oblast si dnes predstavite, v kazdej maju excelujuceho jedinca ci tim.
Holandania, menej napadne, ale detto.
Ak toto chceme prelomit, co najviac mladych musi chodit do sveta studovat, pracovat, sportovat,... a ak sa vratia, tak vyborne pre Slovensko.

21.12.2016 | LPB

"...na svet pozerajú trochu inak ako majorita pachtiaca sa za pomyselným úspechom." Tak to je naozaj úbohé vyjadrenie. Hocaký poctivo pracujúci radový občan, "človek milión", môže byť pre našu spoločnosť oveľa prínosnejší, ako tí, ktorých velebíte a makajú hlavne sami ZA SEBA. Za peniaze neraz neváhajúc podporiť zlodejov. Drvivej väčšine "nie je súdené" a môže sa snažiť ako chce. V športe obzvlášť.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.