Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Politická hra s elektrárňami

07.03.2016 | Xénia Makarová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

07.03.2016 | LPB

"žiadne porušenie právnych predpisov" To je najdôležitejšia povinná fráza každého hovorcu.

Takže aj pán prezident to dostali? Začlenia sa medzi ostatných? Alobo nám (spodine) niečo prezradia?
Jasné, že to nie je čierno-biele. Ide o priveľké bubáky na to, aby sa nenamočili všetci, čo šli okolo. Zvýšenie bezpečnosti býva len zámienka.

Pani Makarová, vyberáte si vynikajúce témy, držím Vám palce!

07.03.2016 | Jozef Klimo

V clanku je chybna informacia, opravte si ju prosim. Havaria elektrarne vo Fukusime nebola v roku 2008, ale v Marci 2011.

09.03.2016 | samorost

nevim, proc si nekdo mysli, ze Mochovce nejsou zlodejna. Vsechno, na co ficoidi sahli, byla zlodejna, takze tady nepredpokladam vynimku. Spis jsem presvedceny, ze to je tunel jak vymalovany.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.