Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ján Rollo: Teraz je čas útočiť

17.03.2017 | Martina Kláseková

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

18.03.2017 | milan_k

asi je to plateny clanok, ja som pocul ze po odchode zo sporky otvarali zamestnanci sampanske a aj akcionari si vydychli, bol to omyl skratka. Jeho extempore na boardoch sporky, kde prisla nadrzo vyrusovat pani manzelka je uz celkom zname. A to som zamerne neuviedol detail celej situacie. Ano ta Prima ci Sberbank ...to je jeho format. I ked v Sberke sa chova k zamestnancom strasne akoby oni sami mohli za to ze je tam prezamestnanost, je to zodpovednost manazmentu podla mna. Stekat na ludi a robit dusno len za ucelom aby ludia sami podavali vypovedea nemusel platit to smiesne slovenske odstupne, to je jeho level.

01.08.2017 | beauty

No veď úrovňou riadenia len nadviaže na topmanagement typu Kollára, to bola iná sranda. Inak tá skupina zamestnancov, ktorá prišla do Sberbank zo Sporky sa dobre sekla.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.