Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kvalitné materiály, príjemný štandard

15.03.2017, 10:12 | Ivan Medžo

Obyvatelia novostavby Nobelova prichádzajú do prostredia, ktoré časom prejde výraznou zmenou. Hlavná cestná komunikácia je plná spomaľovačov a prepchatá autami najmä v ranných a poobedňajších hodinách.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Extra reality

Práve z tejto frekventovanej ulice vedie príjazd k novej obytnej zóne. Pozitívom lokality je blízka materská aj základná škola, nákupné aj kultúrne stredisko, zastávky MHD.

Architekt zakomponoval objekty za dva rady pôvodných panelových domov. Viditeľné sú iba od Odborárskej ulice. Výška objektu s ustupujúcimi podlažiami s terasami v porovnaní so staršími stavbami nepôsobí rušivo. Konštrukciou a nevtieravou farebnosťou je osviežujúcim prvkom prostredia.

Účelné využitie priestoru

Kto by čakal široké odstupy medzi domami a komfortné prístupové cesty, musí sa uspokojiť s prísne účelným využitím priestoru. Medzi blokmi je miesto na relax, komunitné záhrady a detské ihrisko. Neskôr pribudne exteriérový mobiliár. Príjazdovú cestu lemuje približne 90 komfortných parkovacích miest (2,5 x 5 m), ktoré sú na predaj. Cesta je široká len 5,7 metra, vozidlá tak zrejme nezaparkujú na jedno zatočenie.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Extra reality

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.