Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mečiar, Lexa, Kaliňák

16.03.2017 | Marián Leško

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.03.2017 | Andrej_sk

Moc a prachy!

17.03.2017 | demo50

Alebo: Kto ja za tým dnes? Fico a Kaliňák!

17.03.2017 | HlasNaHlas

Čo je za tým dnes? Zlodejina, čiže tiež zločin.

Presne takúto taktiku ja osobne očakávam od vládezapichnutej špeciálnej prokuratúry - obviniť Kováča mladšieho ako kľúčového svedka a poslať ho za mreže, čím jeho výpoveď bude nevieryhodná.

To isté ak nie horšie urobia podľa mňa s Fegyveresom, obvinia ho, že "dezertoval", hoci na toto verejnosť len tak ľahko nenaletí. Mečiarovi ide o kejhák, má ešte veľa pák (teda veľa vie) na súčasných politikov a policajtov, aj na podsvetie a podnikateľov a môj osobný názor je, že Fegyveres ako kardinálny svedok bude na Slovensku v ohrození života.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.