Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čistý deň a špina v systéme

24.03.2017 | Oliver Brunovský

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

25.03.2017 | Andrej_sk

Bohuzial, je to presne tak a tiez som z toho sokovany. A som si isty, ze keby sa to stalo niekde v Bangladesi alebo Nepale, tak tie hlvy by padali.
Ale prekvapuje ma tiez ze nie je pocut rodicov tych deti. Deti sa poklzli, ale tym rodicom nevadi, co sa tam dialo? Ved uz len tie vyhlasenia o sexualnych stykoch kvazi osetrovatelov s klientami, ako keby to bolo normalne, len preto ze dieta akurat dosiahlo plnoletost?
To znamena, ze na nejakom ARE, psychiatrickej liecebni alebo v domove dochodcov by toto bolo normalne len preto ze pacienti a klienti su dospeli????
A smeracki humusaci Richter, Fico, Tomanova este pred zacatim vysetrovania sa postavia za taketo zariadenie?? Kam sme to klesli, ze im to pardonujeme? Co sa potom deje vo vselijakych sirotincoch ci resocializacnych zariadeniach, kde ide "len" o romske deti??

06.04.2017 | Sick01

Vsetku spinu sveta hodit na Cisty den. Nechcela by som byt vasim dietatom.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.