Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Silný partner automobilového priemyslu zvyšuje tempo inovácií

06.04.2017, 08:16

Byť lídrom v medzinárodnom automobilovom priemysle si vyžaduje byť spoľahlivým partnerom a inovatívnym priekopníkom. Spoločnosť Brose si to uvedomuje a vďaka tomu je každé druhé vozidlo na svete vybavené produktmi, ktoré poskytujú vodičom vyššiu bezpečnosť, komfort a efektivitu automobilov

 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Rubrika

INZERCIA

Medzinárodná spoločnosť Brose, ktorá od roku 2016 vyrába svoje komponenty na dvoch miestach na Slovensku, sa radí medzi popredných spolutvorcov budúcnosti automobilov. Už 14 rokov vyrába Brose približne dvadsať kilometrov od hlavného mesta Bratislavy systémy otvárania okien a dverové systémy. V novovzniknutom závode v Prievidzi sa vyrábajú elektromotory a dverové systémy pre zadné výklopné dvere batožinových priestorov, ako aj systémy na otváranie okien. Pozitívnym faktom pre obyvateľov hornej Nitry je príchod investora, ktorý v priebehu piatich rokov plánuje vytvoriť až sedemsto pracovných miest.

Zdroj: Brose

Nadnárodný popredný výrobca elektromotorov a mechatronických systémov pre dvere vozidiel, zdvíhačov zadných výklopných dverí a konštrukcií vozidiel vyvíja pre svojich zákazníkov čoraz kvalitnejšie komponenty, a preto dnes medzi jej zákazníkov patrí asi osemdesiat automobilových značiek a viac ako štyridsať dodávateľov.

Dočítajte celý článok
Článok je súčasťou prémiového obsahu, vyšiel v týždenníku TREND 13/2017. Ak ste predplatiteľom a článok sa nezobrazuje celý, skontrolujte si prihlásenie a prečítajte si rýchly návod ako získať prístup k digitálnym službám TRENDU.
Vyberte si predplatné od 3,99 €
 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Rubrika INZERCIA

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.