Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo Slovensko prišlo o doménu .sk a čo sa s tým dá robiť

04.04.2017 | Jozef Andacký

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

05.04.2017 | EuroSMS

Predat sliepku znasajucu zlate vajcia - SK-NIC signalizuje zavazny problem u sucasneho prevadzkovatela. Kedze sme pravidla a softver SK-NIC beziaci od 2002 tvorili, vieme, ze pri normalnom nastaveni ma minimalne naklady na prevadzku a tvori zisk radovo v desiatkach percent.
Ide teda o nedostatok cash, splatku alebo ponuku, ktora sa neodmieta?
Mozno nie kazdy chape, ale ziskat SK-NIC znamena mat monopol na narodnej domene .sk a tym mat moc robit veci, ktore sa nebudu pacit. A pochopitelne - mat zabezpeceny takmer bezpracny zisk do skoncenia Internetu.
Kto bude "konecnym uzivatelom vyhod"?

05.04.2017 | benerg

dá sa s tým robiť to, že firmu znárodniť a súčasné vedenie posadiť do basy. to dokedy sa budeme pozerať na takéto "díly" ?

05.04.2017 | JAJA11

Je právne možné uzavrieť nevypovedateľnú zmluvu? Nie je to v rozpore so zákonmi? Nie som právnik, ale podľa mňa pojem nevypovedateľná zmluva znie strašne a protiprávne!

09.04.2017 | @time

Tak ako vsetko v tejto krajine . Ci tam bol Pavel alebo Savel. To bol ministern ten vseodbornik od Dzurindu _Prokopovic. Vsetko beztrestne .

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.