Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

AeroMobil má nový model a investora, no stratil kľúčového človeka

20.04.2017 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

20.04.2017 | Fero Slavik

Kto by uz len vydrzal s namyslenym Vaculikom...

20.04.2017 | PaloK

Nuž, ak je pravda, čo som nedávno počul o business modeli AeroMobilu, tak sa Kleinovi ani nečudujem, že odišiel. Ten model má byť totiž brutálne zameraný na vysokú maržu. Ale takú vysokú, že všetky Nemecké SUV traktory môžu v kúte plakať a tíško závidieť a Apple s nimi tiež... To je model, ktorý si vyžaduje isté veci, a v takom prostredí človek ako Štefan Klein zrejme nie je ochotný tráviť čas. Takže ho úplne chápem.

20.04.2017 | cpa

Steve Wozniak odisiel...

21.04.2017 | mba

Aeromobil v style lietadla je odsudeny na neuspech. Sancu ma iba ako Mobilcopter.

21.04.2017 | smelyzajko

Skor si myslim ze odisiel Steve Jobs projektu. Uvidime co dokaze JW ktory doteraz akurat "reklamal" zakaznikov. Je to produkt, treba ho dalej rozvijat. Nema vyznam teraz hodnotit, ci to ma alebo nema perspektivu. Ale obkecavanim to asi nepojde.

26.04.2017 | Mlynček

Štefan Kein je rovnako ako tisíce ďalších vynálezcov, teda ľudí tvorivých a pracovitých, obeťou doby. Aby prežili musia výsledky svojej tvrdej práce predávať za smešne peniaze nenásytným obchodníkom, ktorí sa k financiám často dostáli za pochybných okolností. Ak by fungovala reálna podpora vedy a výskumu s prepojením na prax, ako o tom básnia ministri školstva a hospodárstva, nemuseli by sme byť montážnou dieľňou zahraničných koncernov pretože dobrých nápadov je u nás viac než dosť!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.