Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Noví lídri AeroMobilu: Rokujeme s veľkými investormi, no nespĺňame zatiaľ ich štandardy

20.04.2017 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

20.04.2017 | Milan Milang

opat obchod sa da zjednodusit. musia byt objednavky. kolko je predanych aeroaut? :) ako investor mam kupit firmu, od ktorej nikto nic nekupi? cely svet to iba nadsene sleduje. ale za to projekt nezaplatite. skuste sa spytat muska z tesly, preco by do toho nesiel:)

21.04.2017 | ezopov

Každému, kto sa aspoň trochu zaujíma o letectvo, bolo od začiatku jasné, ako to skončí. Tak, ako všetky podobné projekty za ostatných takmer 100 rokov. A našan milá vláda opäť vyhodila peniaze (samozrejme naše) do vzduchu. Alebo... žeby ďalší tunel?

21.04.2017 | shaggy

To nevadí, že nespĺňajú štandardy investorov, ani väčšina iných beznádejných startupov to nespĺňa. Hlavne že splnili štandardy na naše peniaze a dostali dotáciu.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.