Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

3 verzus Ford Mondeo 2,0 TDCi AWD


14.05.2017 | Jozef Prosnan

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

14.05.2017 | PaloK

Toto nie je porovnanie, ale bohapusta reklama.

Preco ste tu neuviedli aj Mazda AWD, ktory pouziva elektromagneticku spojku, ktora reaguje okamzite, ked uz pretlacate koncernove predokolky? Ak by nebolo Subaru, tak v BMW uz davno pouzivaju pre svoj xDrive rovnaku konfiguraciu ako v Subaru, pretoze ta jedina dava zmysel pri civilnej 4kolke. To by potom ale z toho boli vsetci taki napichani, ze by este aj svojim detom davali meno BMW-pondelok, BMW-Klarika.

Pozrite si na spritmonitore.de aku spotrebu maju ludia na Legacy 2.5i s Lineartronicom a PERMANENTNOU 4kolkou. Nemecke traktory, co po 3 rokoch vrcia ako nespokojny uradnik potrebuju kazdy rok pridavat jedno turbo, aby ich nebolo pocut.

15.05.2017 | Morris

Pridavam sa k tvojmu sklamaniu z p. Prosnana - vratane poznamky, ktoru si uviedol v predchadzajucom clanku.

Ja mam na p. Prosnana otazku: kolko zimnych sezon so snehom ste najazdili na zadnom nahone v kopcoch a v akom aute?

15.05.2017 | hurmikak

4x4 je fantasticka vec, ked sa potrebujem zaradit z bocnej cesty na hlavnu bez semaforov. Hlavne v dazdi.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.