Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ford Mondeo: Skvelý podvozok 
s povoleným dopingom


14.05.2017 | Jozef Prosnan

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

14.05.2017 | Truhlik999

take drahe auto a nema sk jazyk?

wtf?

sedlac pepikovska


14.05.2017 | PaloK

Sak sam explicitne uvadzate niektore z vyhod 4koliek oproti predokolkam, ale aj tak zacnete clanok s tym, ze je to zbytocne :-).

14.05.2017 | milan_k

mam tento motor v s-maxe, ale nebola moznost awd, teda 4x4, zvlastne ze v mondeu to ide. Alternativa bola zobrat 180k motor so 4x4, ale chcel som radsej silnejsi vykon. Od jula 2016 som najazdil 30tis km a som velmi spokojny. Pri sportovej automatike by som aj povedal ze je to trhac asfaltu, na tu kisnu to reaguje a fici neuveritelne. Zaujimave je, ze s-max ma rovnaku hmotnost ako toto mondeo. Spominam si, ze mi predajca hovoril, ze 4x4 je o 130kg tazsi ako bez 4x4, zrejme to bude tym.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.