Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Súd dal šancu Salmanovovcom v kauze DPH a úplatkov

11.01.2017 | Zuzana Petková

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

11.01.2017 | Brunteles

Tak fakt neviem ci sa.ma.clovek smiať alebo plakať. Hlavne tá časť o tom ze daniar je zavrety za to ze sa nechal korumpovat a ti co ho korumpovali boli oslobodení, teda podla sudu nekorumpovali. Samozrejme treba sa pozrieť kto ich oslobodil... Ale spolu s ďalšími info z článku o korumpovani policajtov a prokurátorov, záhadné úmrtia, nech ludia potom veria štátu...

12.01.2017 | mba

Na Slovensku stat nefunguje. Harabin je vysmech vsetkeho.

Aj ked tento pripad nie je spravodlivy, posobi preventivnejsie na danovakov ako keby Salmanovci sli sediet.

Za 10 percent totiz sedia iba oni - teda ti hlupi uradnici, co spravili spinavu robotu a dobrovolne sa nechali zavriet. To za tie roky basy nestoji.

Samozrejme, ak by pri preberani uplatkov rozmyslali hlavou, a nie bruchom...

12.01.2017 | Brunteles

To je fakt. Ale zial este treba rozdelit daniarov (policajtov, prokurátorov...) na NAŠICH (co rozmýšľajú hlavou a odovzdavaju) a tých ostatnych. Potom sa ten výchovny efekt opat stava taký mlhavy...

12.01.2017 | IvanPe

Podla mna to sposobi iba to, ze korupciu uz nikto nahlasovat nebude, a teda sa nestala.

12.01.2017 | Vyktorka

Veci v prípade nespravodlivých a rozporných rozsudkov by mala naprávať Generálna prokuratúra Podľa § 371 ods. 1 písm. i/ Tr. por.
dovolanie možno podať, ak rozhodnutie je založené na nesprávnom právnom posúdení zisteného skutku alebo na nesprávnom použití
iného hmotnoprávneho ustanovenia; správnosť a úplnosť zisteného skutku však dovolací súd nemôže skúmať a meniť. Takže ?
26.01.2017 | dada5

Neviem ako ste prišli na to, že daňováčka sedí, lebo bola zbavená obvinení v celom rozsahu, daľej Somorovský vydieral videom Salmanovcov preto to zverejnil za čo bol aj odsúdený, celý príspevok je tendenčný a mnohé svedectvá sú postavené len na výpovedi Márie Z. a kšeftami svedkov s prokurátorom!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.