Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Marek Šupa: Klient vie ušetriť zmenou svojho správania, nie iba cez úroky

01.06.2017 | Martina Kláseková | Ján Záborský

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

01.06.2017 | Nicollass

Cize nasledovnik Zuna ?

01.06.2017 | oko

presne to mi napadlo hned v prvom ci druhom odseku clanku..
uplne nova banka, ale vlastne len brand, dokonca odstepny zavod... nieco, co tu este nebolo. neboli pankovia v zune a predtym eliote? lebo vtedy davali podobne nadsene rozhovory.
rozdiel je len v tom, ze tamto bola namyslena tatrabanka, toto su amateri od pochybnej postovej banky..

02.06.2017 | citatelTrendu

Čítaš mi myšlienky:-) Ešte dodám, prečo by sme mali podporovať mafošov z J&T? Do tejto banky, rovnako ako do penťáckych nepáchnem, majú už dosť. Slovensko sa nikdy nepohne vpred, pokiaľ bude všetko v rukách zopár zbohatlíkov, ktorí zbohatli na štátnych kšeftoch.

01.06.2017 | tequiler

Pre klasickeho klienta bude primarnou bankou stale len banka, v ktorej ma uver. Ak nechce, aby sa mu uver predrazil, musi splnat urcite podmienky. Panovi je to urcite jasne :)

01.06.2017 | hulo11

Takže treba podchytiť študentov, ktorí ešte nemajú na krku úvery.

05.06.2017 | olap33

Mne sa to celkom paci, dam tomu sancu, ved ak je ucet zadara, tak nic ma to nebude stat. Idea mi dava zmysel. Ak moze byt online banka uspesna v polsku, ci cesku, tak preco by nemohla byt u nas. Mam dost byt vazalom sporitelne, ci vubky, alebo tatry a csob, ktore davaju milion podmienok,poplatkov a nutia chodit klientov na pobocku.

28.11.2018 | temp

vsak ale prave prichodom mbank pred vela rokmi som mohol dat zbohom tym vazalom. Nebolo treba cakat doteraz.

22.02.2019 | Jolkipalki

Neviem čo revolučné... už tu boli Zuno (kde je?) mBanka do bezpoplatklov, Fio, ja mam Air Bank....
Aj som si chcel vyskúšať, ale že je to dcera Postovej Banky, ktorá zneužíva pošty na ošklbávanie naších starých rodičov, poštárov bez odmeny nuti predávať ich nezmysly...
SPojenie s Poštovou bankou nie odporúčanie, ale stopka.

Ďakujem

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.