Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Street foody po slovensky: Od prepálených langošov ku špecialitám

15.06.2017 | Jozef Tvardzík

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

18.06.2017 | martin33

"So stánkovým predajom na kolesám začal aj Martin Labanc. Vyštudovaný politológ..."
Dalsi politolog v street foode. Studium politologie by malo obsahovat povinne kurzy varenia, mozno by to potom nebolo len zbytocne vyhadzovanie statnych penazi ako je to teraz.

18.06.2017 | Sorry jako!!!

No vychádza mi to tak, že politológia a pouličný predaj teplých psov ma veľa spoločného. Oba ponúkajú nezdravý, ťažko stravitelny obsah. :-)

18.06.2017 | Igor Bukovinsky

Čert nám bol dlžen toľkých politológov, už sa nebude dať poriadne najesť ani v stánkoch na ulici.

19.06.2017 | Andrej_sk

Velmi pozitivne hodnotim aj pojazdne coffee stanky v Blave.
Co sa tyka streetfood sledujem programy Andrew Zimmerna na Travel channel a bavi ma uz len ta jeho pasia skusat jedla roznych etnik v USA. Zaujimave su aj navstevy malych rodinnych prevadzok v statoch - napr rumunska rodina uz 3 generacie tam vyraba klobasy a ine masove vyrobky, s akou doslova laskou narabaju s masom, denne im dodavaju cerstve maso, vysoky podiel rucnej prace. Maju moj obdiv.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.